Uudised

Pro Kapital ja Nordecon alustavad kaubanduskeskuse ehitust

03.06.2014

Eile jõustus Pro Kapitali tütarettevõtte ja Nordeconi leping, millega rajatakse Tallinna Peterburi teel asuvale kinnistule kaubandus- ja meelelahutuskeskus, kirjutab Äripäev.

Pro Kapitali tütarfirma Tallinna Moekombinaat ja Nordecon sõlmisid 30. aprillil lepingu Peterburi tee 2 asuvale kinnistule kaubandus- ning meelelahutuskeskuse ehitussüvendi kaevetööde teostamiseks. Moekombinaat teavitas eile Nordeconi ehitusplatsi üleandmisest ja leping on jõustunud.

Moekombinaat esitas eile Tallinna linnale kaubanduskeskuse ehituse alustamise teatise. Kaevetööde kestvuseks on planeeritud kolm kuud, tööde eesmärgiks on viia lõpule kaubanduskeskuse ehituse ettevalmistustööd ning käimas on ka kaubanduskeskuse ehituseks peatöövõtja valimise protsess

Moekombinaadi juhatuse liikme Allan Remmelkoori sõnul edeneb ettevalmistusprotsess plaanipäraselt. “Keskuse 12 000 ruutmeetril laiuv meelelahutuskompleks on kokkulepetega kaetud, keskust ümbritsev uus infrastruktuur – maa-alusesse parklasse viiv tunnel, sissesõiduristmikud ning ka trammiliini nr 4 pikenduse toomine meie kinnistuni – on valmis,” selgitas ta.

“Uudsete tegevusvaldkondade, mugavate juurdepääsude ning hea ühistranspordiühenduse loomine on iga uue keskuse edu nurgakiviks. Järgmise loogilise etapina alustame nüüd keskuse maa-aluse osa kaevetöödega,” lisas Remmelkoor

Pro Kapital teavitab investoreid, kui kaubanduskeskuse ehituse osas on sõlmitud täiendavad siduvad kokkulepped.

5. märtsil 2008 asutatud Tallinna Moekombinaadi põhitegevuseks on Peterburi teel paikneval kinnistul kaubanduskeskuse arendamine.

Allikas: www.ehitusuudised.ee